Beach House Hotel

Barbaros Cad., Side, Turkije - Dichtbij historische tempels
9.4/10 · 106 beoordelingen

Beach House Hotel Side is op 550 meter afstand van het Griekse Amfitheater gelegen en beschikt over een bagageopslag. Het hotel beschikt tevens over een wifi in de kamers.

Locatie

Gasten kunnen de Tempel van Apollo op circa 5-minuten loopafstand en Haci Ayse Kasapoglu Cami binnen 4 km van het 3-sterrenhotel vinden. Beach House ligt maar 250 m van de bushalte Dolmus duragi en op een steenworp afstand van Tempel van Apollo en Athene. Het is op ongeveer 3 km afstand om het Novada Park te bereiken.

Kamers

Dit pand beschikt over 22 kamers met koffie- en theevoorzieningen, en gemakken zoals airconditioning. De badkamers zijn voorzien van een apart toilet en een douche. De badkamers zijn ingericht met een apart toilet en een douche samen met een haardroger en handdoeken.

Eten & Drinken

Mehmet's Bar met Turkse maaltijden is gesitueerd momenten van het comfortabele Beach House Hotel.

Vrijetijdsactiviteiten

Er worden ook sportactiviteiten zoals snorkelen en vissen aangeboden.

Waarom kiezen voor Beach House Hotel Side?

Kamer selecteren
  • Directe toegang tot het strand

  • Seizoensgebonden buitenzwembad beschikbaar

  • Hoogwaardige kamers met zeezicht

  • Snorkelen en vissen mogelijk

Belangrijkste voorzieningen

  • Gratis Wi-Fi

  • Eigen strand

  • Sportactiviteiten

  • Kindvriendelijk

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Algemeen
  • Gratis Wi-Fi
  • Eigen strand
  • Sportactiviteiten
  • Kindvriendelijk
  • Airconditioning
  • Geen dieren toegestaan
1/10

Internet

  • Gratis WiFi in de kamers

Parkeergelegenheid

  • Parkeerplaats

Shuttle

  • Luchthavenshuttle (toeslag)

Activiteiten

  • Snorkelen
  • Visserij

Accommodatie diensten

  • Bagageopslag
  • Wasserij
  • Winkels/ Commerciële diensten

In de keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Keukengerei

Zakelijke faciliteiten

  • Fax/Fotokopiëren

Voor kinderen

  • Ledikanten/ Babybedden

Recreatie

  • Strandtoegang

In de kamers

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Zithoek
  • Terras
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten

In de badkamer

  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen

Toestellen

  • Flat-screen TV

Algemene faciliteiten

  • Roken is niet toegestaan
  • Brandblussers

Huisdieren

  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Belangrijke informatie

Inchecken:
van 13:00 tot 23:59
Uitchecken:
tot 11:00
Licentienummer07-10769
  • Kinderen en extra bedden
  • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

Wanneer logeert u?

Vanaf USD 125 per nacht
Inchecken 30 jul 2026
Uitchecken 31 jul 2026
Gasten 2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Alle prijzen geverifieerd
Hoe wij prijzen verifiëren Ons team controleert regelmatig prijzen om ervoor te zorgen dat je altijd de laagste beschikbare tarieven ziet. We vergelijken deze met hotelprijzen en andere aanbieders. Wanneer er kortingen of promoties beschikbaar zijn, worden de prijzen op onze website automatisch bijgewerkt.

Kamers

Foto's van Beach House Hotel Side

Locatie bij Beach House Hotel Side

Barbaros Cad., Side, Turkije

 -  Dichtbij historische tempels
Bezienswaardigheden
Geweldige restaurants
Vervoer

Plekken in de buurt

    Gastbeoordelingen van Beach House Hotel Side

    Gebaseerd op beoordelingen van betrouwbare aanbieders

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Side

    Find your perfect hotel stay today

    Populaire hotels over de hele wereld

    Find your perfect hotel stay today

    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    100% Geverifieerde Beoordelingen
    Wanneer logeert u?
    Vanaf USD 125 per nacht
    Inchecken 30 jul 2026
    Uitchecken 31 jul 2026
    Gasten 2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Alle prijzen geverifieerd
    Hoe wij prijzen verifiëren Ons team controleert regelmatig prijzen om ervoor te zorgen dat je altijd de laagste beschikbare tarieven ziet. We vergelijken deze met hotelprijzen en andere aanbieders. Wanneer er kortingen of promoties beschikbaar zijn, worden de prijzen op onze website automatisch bijgewerkt.
    In- en uitcheken
    30 jul 2026
    31 jul 2026
    Gasten
    2 gasten
    Wij helpen je graag
    Hoi! Heb je een vraag? Stuur ons een bericht — ons team helpt je graag.
    Uw details:
    Onderwerp:
    Bericht:
    Bedankt voor je bericht. We nemen zo snel mogelijk contact met u op!
    Uw bericht werd niet afgeleverd
    Belangrijke informatie
    Beach House Hotel
    Inchecken:
    van 13:00 tot 23:59
    Uitchecken:
    tot 11:00
    Licentienummer07-10769
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.